Serwis


 

Profesjonalne usługi serwisowe

Wszystkie usługi serwisowe są wykonywane w naszym warsztacie, bądź jeśli to możliwe, na miejscu u klienta. Wybierając serwis WOLF otrzymują Państwo gwarancję dobrze wykonanej naprawy oraz całkowitej sprawności sprzętu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby stacjonarnej.

Autoryzowany sprzedawca WOLF

Jako autoryzowany sprzedawca ładowarek kołowych Wolf, oferujemy również profesjonalną i kompleksową obsługę z zakresu serwisu. Bez względu na rodzaj zakupionej u nas maszyny, w przypadku awarii czy zużycia części eksploatacyjnych zgłoś się do nas! Posiadamy zarówno części zamienne, jak i te najczęściej ulegające zniszczeniu. Sprawdź naszą ofertę!

Każda z naszych maszyn została wyposażona w trwały silnik, o mocy adekwatnej do wagi oraz wykonywanych zadań. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować bezawaryjność, a także miniładowarki o dużych możliwościach. Najmniejsze modele zostały tak przygotowane, by spełniły wszelkie potrzeby gospodarzy oraz wykonywania zadań magazynowych, co jeszcze bardziej poszerza zakres ich wykorzystywania. Dużą zaletą ładowarek WOLF jest również prosta obsługa hydrauliczna, z którą poradzi sobie każdy użytkownik. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Sprawdzone maszyny

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego troszczymy się o wszystkie zakupione u nas maszyny, przez cały okres ich użytkowania.

Wykwalifikowani specjaliści

Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem dokładnie wiedzą, co należy sprawdzać na bieżąco, a co wymieniać po kilku latach eksploatacji.

Przeglądy i naprawa

Oferujemy Państwu między innymi przeglądy techniczne, diagnostykę oraz kompleksową naprawę wszystkich maszyn rolniczych oraz budowlanych z naszej oferty.

Profesjonalna obsługa klienta

W przypadku chęci wymiany sprzętu, służymy pomocą! Oceniamy dokładnie potrzeby klienta, po czym dopasowujemy jeden z dostępnych modeli do jego oczekiwań.